Antikoro obracačka de Buyer B Bois Slotted

Francúzska značka de Buyer si pri výrobe gastronomického vybavenia zakladá na tradičnom dizajne i prvotriednej kvalite materiálov. Robustný a... viac informácií »
Antikoro obracačka de Buyer B Bois Slotted
Značka: de Buyer
23 EUR
Kúpiť v e-shope »
Francúzska značka de Buyer si pri výrobe gastronomického vybavenia zakladá na tradičnom dizajne i prvotriednej kvalite materiálov. Robustný a...

Francúzska značka de Buyer si pri výrobe gastronomického vybavenia zakladá na tradičnom dizajne i prvotriednej kvalite materiálov. Robustný a nadčasový štýl kolekcie kuchynského náčinia B Bois s prehľadom zapadne do rôznych interiérových štýlov.

Vyrobená je z kombinácie nerezovej ocele a bukového dreva, ktoré je navyše vybavené ochrannou vrstvou z včelieho vosku. Značka de Buyer využíva bukové drevo pochádzajúce z miestnych lesov, ktoré sú spravované trvalo udržateľným spôsobom.
Unikátny a žiadaný výrobok Antikoro obracačka de Buyer B Bois Slotted môžete zaobstarať jednoducho tu na webe v populárnej sekcii kuchynské náčinie! Teraz si môžete vybrať podobné kusy z tejto populárnej kategórie za najlepšie ceny. Vedúci dodávateľ de Buyer má k dispozícii top tovar Nakupujte výhodný u nás! Náš sortiment je ale široký, u nás totiž nájdete ďalšie vybrané produkty od dodávateľa de Buyer. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento veľmi obľúbený produkt Antikoro obracačka de Buyer B Bois Slotted od tejto skvelej značky de Buyer je k dostaniu u nás teraz naozaj lacno! Ponuky od 23 EUR.