Antikoro nôž na syr WMF Cromargan® Profi Plus

Nenechajte sa zmiasť tenkou čepeľou. Pod touto slabou vrstvou sa skrýva veľká moc. Stačí, keď je v správnych rukách - tých vašich. Objavte... viac informácií »
Antikoro nôž na syr WMF Cromargan® Profi Plus
Značka: WMF
34 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nenechajte sa zmiasť tenkou čepeľou. Pod touto slabou vrstvou sa skrýva veľká moc. Stačí, keď je v správnych rukách - tých vašich. Objavte...

Nenechajte sa zmiasť tenkou čepeľou. Pod touto slabou vrstvou sa skrýva veľká moc. Stačí, keď je v správnych rukách – tých vašich. Objavte kulinárske zákutia porciovania a krájania. S ostrým nožom od značky WMF vám to pôjde pekne od ruky.

WMF ako záruka tej najvyššej kvality:
✓ Má dlhoročnú tradíciu viac ako 160 rokov.
✓ Nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie tvoria dokonalú symbiózu, pre ktorú WMF tak milujeme.
✓ Vyrába riad a kuchynské spotrebiče z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa často dedia z generácie na generáciu.
✓ Značka myslí aj na jednoduchú starostlivosť a údržbu, a tak sa snaží, aby väčšina produktov bola aspoň čiastočne vhodná do umývačky riadu.
✓ Ich antikoro hrnce sú slávne po celom svete. Milujú ich svetoznámi kuchári aj amatérski nadšenci.
Zľavový kus máte možnosť zohnať už dnes u nás zaradený v sekcii nože. Zaobstarajte si podobné produkty zo spomínanej kategórie za výborné peniaze. U nás vám ponúkneme viac, máme v ponuke však ďalšie produkty od značky WMF. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Slávna značka WMF pre vás pripravuje prvotriedny produkty. Však to vidíte sami.

Tento kvalitný a žiadaný tovar Antikoro nôž na syr WMF Cromargan® Profi od nášho výrobcu WMF jednoducho môžete získať u nás teraz výhodne. Výhodne teraz u nás za 34 EUR.