Antikoro nástenná polica Wenko Premium, výška 10 cm

Kolekciu praktických kúpeľňových doplnkov od značky Wenko môžete k stene prirobiť pomocou skrutiek, ale ak sa nepovažujete za veľkých kutilov,... viac informácií »
Antikoro nástenná polica Wenko Premium
Značka: Wenko
37,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kolekciu praktických kúpeľňových doplnkov od značky Wenko môžete k stene prirobiť pomocou skrutiek, ale ak sa nepovažujete za veľkých kutilov,...

Kolekciu praktických kúpeľňových doplnkov od značky Wenko môžete k stene prirobiť pomocou skrutiek, ale ak sa nepovažujete za veľkých kutilov, môžete siahnuť po prísavke od rovnakej značky.

Výrobok môžete prirobiť pomocou skrutiek a hmoždiniek, ktoré sú súčasťou balenia.

Inštaláciu ale môžete urobiť aj bez vŕtania. Stačí si vybrať jeden z týchto doplnkov:

Samodržiaci nástenný háčik Wenko Vacuum-Loc Classic Plus – ide o výnimočný vákuový sací systém, ktorý zaručuje silnú priľnavosť k povrchom.

Samodržiaci nástenný háčik Wenko Turbo-Loc Classic Plus – nástenný držiak so špeciálnou lepiacou podložkou, ktorá ponúka extrémne silnú priľnavosť ku všetkým hladkým povrchom.

Sada 2 samodržiacich nástenných háčikov Wenko Power-Loc Classic Plus – extrémne pripevnenie na všetky povrchy, ako sú dlaždice, prírodný kameň, sklo, betón, kov, drevo a mnoho typov plastov. Možno použiť i na drsné a mierne nerovné plochy.

Tento kvalitný a lacný kus Antikoro nástenná polica Wenko ide nakúpiť bezprostredne na webe v kategórii kúpeľňové poličky. Preskúmajte ešte ďalšie produkty z našej sekcie za skvelú cenu. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Wenko vám môže poskytnúť prémiový sortiment. Presvedčte sa! Máme toho pre vás viac, U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelých výrobkov od dodávateľa Wenko. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Zľavnený produkt Antikoro nástenná polica Wenko Premium, od výrobcu Wenko ide zaobstarať na našich stránkach teraz práve za mimoriadne nízku cenu. Na našich stránkach za 37,90 EUR.