Antikoro lis na citrusy WMF

Dochucovanie je dôležitou súčasťou varenia. Či už je to drvené korenie, alebo pridanie octu či oleja. Aj malé dochutenie môže zmeniť pokrm od... viac informácií »
Antikoro lis na citrusy WMF
Značka: WMF
45,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Dochucovanie je dôležitou súčasťou varenia. Či už je to drvené korenie, alebo pridanie octu či oleja. Aj malé dochutenie môže zmeniť pokrm od...

Dochucovanie je dôležitou súčasťou varenia. Či už je to drvené korenie, alebo pridanie octu či oleja. Aj malé dochutenie môže zmeniť pokrm od základu. Vezmite si preto na pomoc praktické mlynčeky, strúhadlá či fľaštičky od značky WMF.

WMF ako záruka tej najvyššej kvality:
✓ Má dlhoročnú tradíciu viac ako 160 rokov.
✓ Nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie tvoria dokonalú symbiózu, pre ktorú WMF tak milujeme.
✓ Vyrába riad a kuchynské spotrebiče z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa často dedia z generácie na generáciu.
✓ Značka myslí aj na jednoduchú starostlivosť a údržbu, a tak sa snaží, aby väčšina produktov bola aspoň čiastočne vhodná do umývačky riadu.
✓ Ich antikoro hrnce sú slávne po celom svete. Milujú ich svetoznámi kuchári aj amatérski nadšenci.Lacný produkt ide zohnať ešte na našich stránkach umiestnený v kategórii ! Teraz si môžete vybrať podobné produkty zo spomínanej sekcie za výborné peniaze. U nás vám ponúkneme viac, u nás totiž nájdete ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa WMF. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Slávna značka WMF má v ponuke kvalitný tovar.

Akčný a v zľave produkt Antikoro lis na citrusy od nášho popredného výrobcu WMF ľahko môžete zohnať dnes stále výhodne! Produkt kúpite teraz u nás za 45,90 EUR.