Antikoro lievik na zaváranie Kitchen Craft Home Made, ⌀ 14 cm

Jahodová marmeláda, pikantné feferónky alebo lahodné cibuľové chutney, ktoré vás dostane svojou neskutočnou chuťou i vôňou. Zaváranie sa opäť... viac informácií »
Antikoro lievik na zaváranie Kitchen Craft Home Made
Jahodová marmeláda, pikantné feferónky alebo lahodné cibuľové chutney, ktoré vás dostane svojou neskutočnou chuťou i vôňou. Zaváranie sa opäť...

Jahodová marmeláda, pikantné feferónky alebo lahodné cibuľové chutney, ktoré vás dostane svojou neskutočnou chuťou i vôňou. Zaváranie sa opäť vracia na výslnie a my mu s radosťou podliehame, pretože domácim dobrotám sa len tak niečo nevyrovná. Tento rok sa nespoliehajte na susedov alebo trhy, a urobte si sami tie najlepšie dobroty pod slnkom! Šikovný lievik na ovocie sa postará o to, aby všetky šťavnaté kúsky boli dokonale spracované!

Rozmer: 14 cm, priemer hrdla 4,2 cm.
Kvalitný a obľúbený produkt Antikoro lievik na zaváranie Kitchen Craft Home Made, môžete nájsť tiež tu a teraz na našom webe umiestnený v rubrike odmerky a lieviky. Teraz si môžete zaobstarať ešte ďalšie produkty z tejto rubriky jednoducho online! Ale možno hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac. U nás v ponuke totiž nájdete viac výrobkov od výrobcu Kitchen Craft. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a žiadaný tovar Antikoro lievik na zaváranie Kitchen Craft Home Made, od kvalitnej spoločnosti Kitchen Craft je možné zakúpiť teraz za outletovú cenu! V akcii za cenu 14 EUR.