Antikoro hrniec s pokrievkou Kela Flavoria Stock, ø 24 cm

Kolekcia riadu Flavoria od nemeckej značky Kela sa pýši kvalitnými materiálmi aj prvotriednym spracovaním. Používať ju môžete na všetkých typoch... viac informácií »
Antikoro hrniec s pokrievkou Kela Flavoria Stock
Značka: Kela
94 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia riadu Flavoria od nemeckej značky Kela sa pýši kvalitnými materiálmi aj prvotriednym spracovaním. Používať ju môžete na všetkých typoch...

Kolekcia riadu Flavoria od nemeckej značky Kela sa pýši kvalitnými materiálmi aj prvotriednym spracovaním. Používať ju môžete na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie.

Hrniec je vyrobený z nerezovej ocele s viacvrstvovým termoakumulačným dnom, ktorý sa postará o dokonalú priľnavosť a optimálnu distribúciu tepla šetriaceho energiu. Medzi ďalšie prednosti patrí aj vysoká odolnosť proti tepelným šokom, vďaka ktorej vydrží až 180 °C, bez pokrievky až 220 °C.
Zľavový produkt Antikoro hrniec s pokrievkou Kela je dostupný pohodlne tu na stránkach v známej kategórii hrnce! Mrknite na obľúbené kusy v spomínanej sekcii za výpredajovú cenu. Obľúbená značka Kela ponúka svojim zákazníkom veľmi kvalitné výrobky

Obľúbený a akčný kus Antikoro hrniec s pokrievkou Kela od popredného výrobcu Kela je možné zaobstarať momentálne na webe za primerané peniaze. V súčasnosti je k dispozícii za 94 EUR.