Antikoro hrniec de Buyer Alchimy, ø 20 cm

Kolekcia riadu Alchimy od francúzskej značky de Buyer sa vyznačuje elegantným vzhľadom, ľahkou údržbou a v neposlednom rade i vysokou odolnosťou. Kým... viac informácií »
Antikoro hrniec de Buyer Alchimy
Značka: de Buyer
167 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia riadu Alchimy od francúzskej značky de Buyer sa vyznačuje elegantným vzhľadom, ľahkou údržbou a v neposlednom rade i vysokou odolnosťou. Kým...

Kolekcia riadu Alchimy od francúzskej značky de Buyer sa vyznačuje elegantným vzhľadom, ľahkou údržbou a v neposlednom rade i vysokou odolnosťou. Kým trojvrstvové telo zaručuje rovnomerné rozloženie teploty, premyslený dizajn napomáha znižovať množstvo vynaloženej energie.

Zvýšená vodotesná rukoväť, ktorá je pevne pripevnená nitmi, sa postará o ľahšiu manipuláciu aj následné čistenie. Medzi ďalšie prednosti patrí aj praktická stupnica či možnosť umývania v umývačke riadu. Namiesto tabliet dajte prednosť radšej gélu. Vysoký lesk udržíte občasným leštením pastou na nerezový riad. Kvalitný a obľúbený tovar máte možnosť zohnať bezprostredne na webe zaradený v rubrike hrnce! Zaobstarajte si parádne kusy v spomínanej rubrike za internetové ceny. Populárny výrobca de Buyer svojim zákazníkom ponúka top výrobky. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú. U nás vám ponúkneme viac, u nás nájdete viac vybraných výrobkov od výrobcu de Buyer. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento akčný a v zľave kus Antikoro hrniec de Buyer Alchimy, ø 20 cm od dodávateľa so skvelou povesťou de Buyer ľahko nájdete v našej aktuálnej ponuke extra výhodne! Teraz zaobstaráte len za 167 EUR.