Antikoro forma na pečenie de Buyer Tart Ring, ø 10,5 cm

Stavte pri výbere foriem na pečenie na francúzsku značku de Buyer. Boli vyvinuté v spolupráci s École du Grand Chocolat Valrhona, a preto si môžete... viac informácií »
Antikoro forma na pečenie de Buyer Tart Ring
Značka: de Buyer
19 EUR
Kúpiť v e-shope »
Stavte pri výbere foriem na pečenie na francúzsku značku de Buyer. Boli vyvinuté v spolupráci s École du Grand Chocolat Valrhona, a preto si môžete...

Stavte pri výbere foriem na pečenie na francúzsku značku de Buyer. Boli vyvinuté v spolupráci s École du Grand Chocolat Valrhona, a preto si môžete byť istí premyslenosťou aj vysokou kvalitou.

Dierovaná forma Hexagone je ideálna na pečenie koláčov či na prípravu lístkového alebo krehkého cesta. Kým otvory sa postarajú o rovnomerné prepečenie hrán dezertu, rovná hrana umožňuje bezchybnú povrchovú úpravu. Vyrobená je z pružinovej nerezovej ocele, vďaka ktorej sa ľahko uvoľňuje a vždy sa vráti do pôvodného stavu. Navyše sa ľahko udržuje a bez obáv ju môžete umiestniť do chladničky aj do mrazničky. Všetky strany sú dokonale zarovnané bez zvárania. V zľave produkt Antikoro forma na pečenie de Buyer Tart Ring, ø 10,5 cm možno zakúpiť jednoducho tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii nádoby a formy na pečenie. Teraz kúpite skvelé produkty z tejto známej kategórie za super peniaze! Populárna značka medzi zákazníkmi de Buyer vás a vašich blízkych obohatí o top výrobky. Ponuka platí do vypredania zásob! Ale to nie je všetko, máme toho viac! Máme však aj v ponuke viac skvelých výrobkov od výrobcu de Buyer. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Akčný výrobok Antikoro forma na pečenie de Buyer od populárnej značky de Buyer jednoducho nájdete momentálne navždy výhodne! Teraz za akčnú cenu 19 EUR.