Antikoro fľaša šľahačky Hendi Profi Line, 0,5 l

Táto praktická fľaša od Hendi vám umožní pripraviť si nielen domácu šľahačku, ale aj krémy, studené peny a omáčky. Je preto ideálny na... viac informácií »
Antikoro fľaša šľahačky Hendi Profi Line
Značka: Hendi
102 EUR
Kúpiť v e-shope »
Táto praktická fľaša od Hendi vám umožní pripraviť si nielen domácu šľahačku, ale aj krémy, studené peny a omáčky. Je preto ideálny na...

Táto praktická fľaša od Hendi vám umožní pripraviť si nielen domácu šľahačku, ale aj krémy, studené peny a omáčky. Je preto ideálny na zdobenie cappuccina, kávy, koktailov alebo zmrzliny. Na prípravu teplých krémov a omáčok je vhodný až do teploty 70 °C.

Vďaka kvalitnému spracovaniu vydrží obsah fľaše v chladničke čerstvý až 14 dní.

Obsahuje 3 trysky z nehrdzavejúcej ocele a čistiacu kefku, ktorá ich pomáha udržiavať čisté. Je použiteľný s bombami N₂O, ale nie sú súčasťou balenia.

Súčasťou výrobku je sto náhradných dielov a súprava trysiek.
Kvalitný a lacný produkt Antikoro fľaša šľahačky Hendi Profi Line, 0,5 nájdete ľahko tu na stránkach zaradený v rubrike cukrárske potreby. Preskúmajte nové produkty z našej rubriky za extra cenu! Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac! U nás nájdete viac výrobkov značky Hendi. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Hendi má v stálej ponuke vysoko kvalitný sortiment. A tu je dôkaz.

Často hľadaný kus Antikoro fľaša šľahačky Hendi Profi Line, od výrobcu Hendi máte možnosť dostať v aktuálnej ponuke za skvelú cenu! Práve teraz za skvelú cenu 102 EUR.