Antikoro dezertná vidlička s čiernou rukoväťou Nirosta Oslo

Rad príborov Oslo od značky Nirosta vyniká svojou kvalitou aj výraznou čiernou rukoväťou z odolného ABS plastu, ktorá uľahčuje uchopenie a sedí... viac informácií »
Antikoro dezertná vidlička s čiernou rukoväťou Nirosta Oslo
Značka: Nirosta
5 EUR
Kúpiť v e-shope »
Rad príborov Oslo od značky Nirosta vyniká svojou kvalitou aj výraznou čiernou rukoväťou z odolného ABS plastu, ktorá uľahčuje uchopenie a sedí...

Rad príborov Oslo od značky Nirosta vyniká svojou kvalitou aj výraznou čiernou rukoväťou z odolného ABS plastu, ktorá uľahčuje uchopenie a sedí príjemne do ruky.
Dizajnový produkt Antikoro dezertná vidlička s možno zohnať ľahko tu u nás v populárnej kateogrii príbory. Teraz môžete získať obľúbené produkty zo spomínanej sekcie z pohodlia domova. Nebojte sa, máme toho viac, mrknite na ďalšie kvalitné produkty od dodávateľa Nirosta. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Známa značka Nirosta vám poskytuje kvalitné výrobky

Tento skvelý produkt Antikoro dezertná vidlička s čiernou rukoväťou Nirosta Oslo od spoločnosti s popredným postavením na trhu Nirosta k dostaniu momentálne za outletovú cenu. Teraz získate od 5 EUR.