Alpa Francovka Lesana, 160 ml

Liehový roztok prírodného mentolu a extraktu z ihličia. Vyššia koncentrácia mentolu v porovnaní s ALPA francovkou zvyšuje chladivý efekt. Účinné... viac informácií »
Alpa Francovka Lesana
Značka: Unknown
6 EUR
Kúpiť v e-shope »
Liehový roztok prírodného mentolu a extraktu z ihličia. Vyššia koncentrácia mentolu v porovnaní s ALPA francovkou zvyšuje chladivý efekt. Účinné...

Liehový roztok prírodného mentolu a extraktu z ihličia. Vyššia koncentrácia mentolu v porovnaní s ALPA francovkou zvyšuje chladivý efekt. Účinné látky obsiahnuté vo francovke majú antiseptické a dezinfekčné účinky, mierni bolesti pri svalovom a kĺbovom reumatizme a odstraňuje únavu po telesnej záťaži. Balenie obsahuje 4 kusy po 160 ml. Cena za kus: 6 €.

Zloženie: 70% etanol (alkohol), mentol, žihľavový extrakt Zľavnený produkt Alpa Francovka Lesana, 160 máte možnosť kúpiť aktuálne tu na stránkach zaradený v rubrike starostlivosť o telo. Zaobstarajte si iné produkty zo spomínanej sekcie za rozumné peniaze!

Veľa obľúbený tovar Alpa Francovka Lesana, 160 od značky s dlhou tradíciou Unknown môžete pohodlne kúpiť práve teraz v našej ponuke v akcii. V akcii od 6 EUR.