5-dielny obraz Max

Jedným jediným obrazom je možné zmeniť dojem celého interiéru. Neveríte? Tento rafinovaný obraz to dokáže a dodá múrom moderný dotyk, ktorý... viac informácií »
5-dielny obraz Max
Značka: Pure
42 EUR
Kúpiť v e-shope »
Jedným jediným obrazom je možné zmeniť dojem celého interiéru. Neveríte? Tento rafinovaný obraz to dokáže a dodá múrom moderný dotyk, ktorý...

Jedným jediným obrazom je možné zmeniť dojem celého interiéru. Neveríte? Tento rafinovaný obraz to dokáže a dodá múrom moderný dotyk, ktorý nebude možné prehliadnuť. Položte ho na komodu alebo ho zaveste na stenu a už si nebudete vedieť predstaviť, že tam predtým nebol.

Rozmery jednotlivých obrazov:
20 x 56 cm (1x)
17 x 42 cm (2x)
14 x 28 cm (2x) Veľmi žiadaný výrobok 5-dielny obraz Max môžete dostať jednoducho na stránkach umiestnený v kategórii obrazy. Pripravili sme pre vás úplne nové výrobky z tejto populárnej kategórie ľahko online! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme v ponuke tiež viac kvalitných produktov od dodávateľa Pure. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Slávna značka Pure má v stále ponuke prvotriedny produkty.

Unikátny produkt 5-dielny obraz Max od populárneho výrobcu Pure získate práve dnes v zľave! V súčasnosti za cenu 42 EUR.