5-dielny detský jedálenský set WMF Cromargan® Mickey Mouse

Doprajte svojim deťom to najlepšie. Nemecká značka WMF ponúka vo svojich detských kolekciách spojenie kvalitnej antikoro ocele či porcelánu. Je len na... viac informácií »
5-dielny detský jedálenský set WMF Cromargan® Mickey Mouse
Značka: WMF
28,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Doprajte svojim deťom to najlepšie. Nemecká značka WMF ponúka vo svojich detských kolekciách spojenie kvalitnej antikoro ocele či porcelánu. Je len na...

Doprajte svojim deťom to najlepšie. Nemecká značka WMF ponúka vo svojich detských kolekciách spojenie kvalitnej antikoro ocele či porcelánu. Je len na vás (alebo skôr na vašich drobcoch), aký motív si zvolíte. Či to bude Včielka Maja, alebo Malý princ.

WMF ako záruka tej najvyššej kvality:
✓ Má dlhoročnú tradíciu viac ako 160 rokov.
✓ Nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie tvoria dokonalú symbiózu, pre ktorú WMF tak milujeme.
✓ Vyrába riad a kuchynské spotrebiče z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa často dedia z generácie na generáciu.
✓ Značka myslí aj na jednoduchú starostlivosť a údržbu, a tak sa snaží, aby väčšina produktov bola aspoň čiastočne vhodná do umývačky riadu.
✓ Ich antikoro hrnce sú slávne po celom svete. Milujú ich svetoznámi kuchári aj amatérski nadšenci. Neodolateľný produkt 5-dielny detský jedálenský set WMF Cromargan® Mickey Mouse je dostupný priamo tu u nás zaradený v kategórii detské sady riadu! Preskúmajte nové výrobky v spomínanej kategórii na pár kliknutí. Možno hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac! Mrknite na viac vybraných výrobkov značky WMF. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Vehlasný dodávateľ WMF má v stálej ponuke top produkty Však to vidíte sami!

Kvalitný a obľúbený kus 5-dielny detský jedálenský set WMF Cromargan® od výrobcu so skvelou povesťou WMF máte možnosť nájsť aktuálne v našej ponuke naozaj výhodne. Teraz môžete získať za skvelú cenu 28,90 EUR.