3-dielna detská jedálenská súprava s kufríkom Design Letters Classics C

Štýlová a zároveň personalizovaná jedálenská súprava, ktorá obsahuje všetok potrebný riad pre prvé samostatné stolovanie vašej ratolesti. Okrem... viac informácií »
3-dielna detská jedálenská súprava s kufríkom Design Letters Classics C
46,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Štýlová a zároveň personalizovaná jedálenská súprava, ktorá obsahuje všetok potrebný riad pre prvé samostatné stolovanie vašej ratolesti. Okrem...

Štýlová a zároveň personalizovaná jedálenská súprava, ktorá obsahuje všetok potrebný riad pre prvé samostatné stolovanie vašej ratolesti. Okrem dizajnu však dánska značka Design Letters myslí aj na funkčnosť. Preto sú všetky detské výrobky vyrobené z plastu Tritan známeho pre svoju odolnosť proti pádu a 100 % zdravotnú nezávadnosť. Na praktickosti dodáva aj fakt, že ich možno bezpečne mať v umývačke riadu aj ohrievať v mikrovlnnej rúre. Dobré vedieť: Súčasťou súpravy je aj ladiaci kufrík, ktorý príde vhod na hračky či s nástupom do školy. Doplňujúce rozmery: • tanier: 14 x 1,5 cm, • miska: 11 x 4,2 cm, • hrnček: 7 x 7,5 cm. Úplne unikátny produkt 3-dielna detská jedálenská súprava s kufríkom Design Letters Classics C môžete získať práve tu u nás umiestnený v kategórii detské sady riadu. Teraz môžete kúpiť kvalitné produkty v spomínanej kategórii za mimoriadne nízku cenu! Vedúci výrobca Design Letters má špičkové výrobky. A to ešte nie je všetko!

Zľavnený produkt 3-dielna detská jedálenská súprava od výrobcu s dlhou históriou Design Letters získate v súčasnosti za výhodné peniaze. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 46,90 EUR.