24-dielna súprava porcelánového riadu Kütahya Porselen Muliya

Porcelán je láska na celý život. Vydrží neustále zmeny štýlu a je ozdobou každého stola - či už ide o bežné raňajky alebo slávnostnú... viac informácií »
24-dielna súprava porcelánového riadu Kütahya Porselen Muliya
Porcelán je láska na celý život. Vydrží neustále zmeny štýlu a je ozdobou každého stola - či už ide o bežné raňajky alebo slávnostnú...

Porcelán je láska na celý život. Vydrží neustále zmeny štýlu a je ozdobou každého stola – či už ide o bežné raňajky alebo slávnostnú večeru.

Drobné detaily na každom kuse sú zárukou elegancie a dobrého vkusu. Nech už budete podávať čokoľvek, pokrm bude vždy vyzerať neodolateľne s nádychom luxusu.

Obsah súpravy:
– 6 servírovacích tanierov (22 x 22 x 2 cm),
– 6 servírovacích tanierov (20 x 20 x 2 cm),
– 6 misiek (14 x 14 x 5 cm),
– 6 dezertných tanierov (18 x 18 x 2 cm). Tento neodolateľný produkt 24-dielna súprava porcelánového riadu Kütahya Porselen Muliya máte možnosť nájsť taktiež u nás v populárnej kateogrii jedálenské súpravy. Mrknite na úplne nové produkty z tejto obľúbenej rubriky za rozumné peniaze. Dodávateľ Kütahya Porselen dlhodobo dodáva skvelý sortiment Urobte si radosť! Tým ale však naša ponuka nekončí, máme toho pre vás viac! U nás v ponuke nájdete viac vybraných výrobkov od dodávateľa Kütahya Porselen. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento veľmi obľúbený produkt 24-dielna súprava porcelánového riadu s pečaťou kvality značky Kütahya Porselen môžete si kúpiť v našej online ponuke za skvelú cenu! V akcii za cenu 177 EUR.