18-dielna súprava riadu z porcelánu a kameniny Villa d’Este Marea

Farebný riad zo slnečného talianskeho Tivoli vytvorí z každého stolovania neprekonateľnú tabuľu. Má v sebe totiž zakódovaný charakter... viac informácií »
18-dielna súprava riadu z porcelánu a kameniny Villa d'Este Marea
Značka: Villa d'Este
106 EUR
Kúpiť v e-shope »
Farebný riad zo slnečného talianskeho Tivoli vytvorí z každého stolovania neprekonateľnú tabuľu. Má v sebe totiž zakódovaný charakter...

Farebný riad zo slnečného talianskeho Tivoli vytvorí z každého stolovania neprekonateľnú tabuľu. Má v sebe totiž zakódovaný charakter prímorských oblastí, kde sa nikto nikde neponáhľa a každodenné dlhé posedenie nad výborným jedlom je úplnou samozrejmosťou ♥

Doplnky na servírovanie od značky Villa d’Este vám vnesú kus talianskej nonšalantnosti priamo do vášho domova.

O značke Villa d’Este:
Talianska značka Villa d’Este farbami len hýri. Dúhové kolekcie riadu si podmania milovníkov veselých farieb a kvalitných materiálov. Značka totiž používa materiály akými sú porcelán, kamenina, oceľ alebo sklo.
Kvalitný a veľmi žiadaný tovar 18-dielna súprava riadu z máte možnosť zohnať aktuálne tu u nás v populárnej sekcii jedálenské súpravy. Teraz získate ešte ostatné kúsky z tejto populárnej rubriky za skvelú cenu!

Kvalitný a veľmi žiadaný výrobok 18-dielna súprava riadu z porcelánu a kameniny Villa od poprednej spoločnosti Villa d'Este získate na našich stránkach teraz práve za parádnu cenu. Na našich stránkach za 106 EUR.