18-dielna súprava riadu z porcelánu a kameniny Villa d'Este Glamour

Farebný riad zo slnečného talianskeho Tivoli vytvorí z každého stolovania neprekonateľnú tabuľu. Má v sebe totiž zakódovaný charakter... viac informácií »
18-dielna súprava riadu z porcelánu a kameniny Villa d'Este Glamour
Značka: Villa d'Este
68 EUR105 EUR Zľava -35%
Kúpiť v e-shope »
Farebný riad zo slnečného talianskeho Tivoli vytvorí z každého stolovania neprekonateľnú tabuľu. Má v sebe totiž zakódovaný charakter...

Farebný riad zo slnečného talianskeho Tivoli vytvorí z každého stolovania neprekonateľnú tabuľu. Má v sebe totiž zakódovaný charakter prímorských oblastí, kde sa nikto nikde neponáhľa a každodenné dlhé posedenie nad výborným jedlom je úplnou samozrejmosťou ♥

Doplnky na servírovanie od značky Villa d'Este vám vnesú kus talianskej nonšalantnosti priamo do vášho domova.

O značke Villa d'Este:
Talianska značka Villa d'Este farbami len hýri. Dúhové kolekcie riadu si podmania milovníkov veselých farieb a kvalitných materiálov. Značka totiž používa materiály, ako sú porcelán, kamenina, oceľ alebo sklo. Unikátny a žiadaný produkt je na získanie pohodlne na našich stránkach v populárnej sekcii jedálenské súpravy. Teraz si môžete vybrať podobné produkty z tejto populárnej rubriky za výpredajovú cenu. Značka Villa d'Este má v ponuke prémiové výrobky. Presvedčte sa. Tým ale naša ponuka nekončí, náš sortiment je ale široký! Pozrite sa tiež na viac kvalitných produktov od dodávateľa Villa d'Este. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Najpredávanejší výrobok 18-dielna súprava riadu z porcelánu a kameniny Villa d'Este Glamour od populárneho výrobcu Villa d'Este môžete zaobstarať tu a teraz práve za super cenu! V akcii za 68 EUR.