18-dielna sada porcelánových tanierov Versa Topkapi

Mozaiky pripomínajúce slnečnú Sicíliu, Španielsko alebo Maroko si obľúbil nejeden dizajnér. Vo Versa vedia, že im to pristane aj v kuchyni. Pozvite... viac informácií »
18-dielna sada porcelánových tanierov Versa Topkapi
Značka: Versa
51 EUR
Kúpiť v e-shope »
Mozaiky pripomínajúce slnečnú Sicíliu, Španielsko alebo Maroko si obľúbil nejeden dizajnér. Vo Versa vedia, že im to pristane aj v kuchyni. Pozvite...

Mozaiky pripomínajúce slnečnú Sicíliu, Španielsko alebo Maroko si obľúbil nejeden dizajnér. Vo Versa vedia, že im to pristane aj v kuchyni. Pozvite si ich do tej svojej. Atmosféru, ktorú vedia tieto hravé motívy vykúzliť len v kombinácii napríklad s veľmi modernou bielou linkou, len tak niekde nenájdete. Unikátny a žiadaný produkt môžete nájsť aktuálne tu na stránkach v populárnej rubrike jedálenské súpravy! Teraz si môžete vybrať ešte ďalšie výrobky zo spomínanej kategórie za super ceny. Táto značka Versa predáva prémiový sortiment. A to ešte nie je všetko! Nebojte, v ponuke toho máme viac, mrknite tiež na ďalší preverený tovar od značky Versa. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Tento žiadaný produkt 18-dielna sada porcelánových tanierov Versa od značky s tradíciou a dobrou povesťou Versa zoženiete práve tu za výhodnú cenu! Kúpiť teraz za 51 EUR.