16-dielna súprava porcelánového riadu Güral Porselen Classical

Nadčasová klasika v podobe kvalitného porcelánu. V kombinácii s elegantným dizajnom povýši aj obyčajnú večeru na takmer slávnostnú... viac informácií »
16-dielna súprava porcelánového riadu Güral Porselen Classical
195 EUR229 EUR Zľava -14%
Kúpiť v e-shope »
Nadčasová klasika v podobe kvalitného porcelánu. V kombinácii s elegantným dizajnom povýši aj obyčajnú večeru na takmer slávnostnú...

Nadčasová klasika v podobe kvalitného porcelánu. V kombinácii s elegantným dizajnom povýši aj obyčajnú večeru na takmer slávnostnú udalosť.

Obsah súpravy:
– 4 servírovacie taniere (priemer 27 cm),
– 4 dezertné taniere (priemer 23 cm),
– 4 misky (priemer 13 cm),
– 4 dezertné taniere (priemer 15 cm).V zľave produkt 16-dielna súprava porcelánového riadu dá sa zaobstarať teraz tu u nás v populárnej rubrike jedálenské súpravy! Teraz môžete získať akčné kúsky v spomínanej sekcii za mimoriadne nízku cenu. Táto výnimočná značka Güral Porselen pre vás pripravuje prémiový sortiment. To nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac! U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelých výrobkov značky Güral Porselen. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Výnimočný a žiadaný tovar 16-dielna súprava porcelánového riadu Güral Porselen Classical od spoločnosti s úžasnou reputáciou Güral Porselen ľahko môžete získať teraz v ponuke za mimoriadne nízku cenu. Teraz možno objednať len za 195 EUR.