Portfólio

Webdesign a tvorba webových stránok

Prečo web stránku od Polar Designu?

Chcete štýlovú a kreatívnu web stránku, ktorou sa odlíšite od konkurencie? “Ušijeme“ vám webdesign na mieru a zabezpečíme vám pri tvorbe www stránky kompletný servis so špičkovými službami. Každú fázu realizuje tím odborníkov v danej oblasti, čím vám zabezpečujeme riešenie na mieru podľa vašich predstáv.

Potrebujete viac? Vyberte si z nášho rozšíreného balíku:

- tvorba webových stránok s CMS ( redakčný systém na manažovanie obsahu web stránok )
- Copywriting – texty s marketingovým konceptom zamerané na SEO
- Logo dizajn a tvorba corporate identity
- Flashové animácie, alebo kompletne Flash interaktívna web stránka
- video na webstránke – kreatívne scény na webe s profesionálnymi hercami
- webmarketing – SEO linkovanie, registrácia do katalógov, SEM (eTarget, Adwords, AdSense)
- hosting
- štatistiky ( návštevnosť, pozície v Googli, meranie dopytu z web stránky - konverzie )
- chat
- newsletter

Webdesign a tvorba webových stránok
Chcete, aby vaša web stránka predávala a neviete ako na to? Zaujíma vás názor odborníka? Pošlite kontaktné údaje a my vám urobíme analýzu vašej web stránky zdarma.

arrow Konzultácie o vašej webstránke

Meno:
Email:
Tel:
Www:

Webdesign a tvorba webových stránok Tvorba loga Internetový obchod Internet marketing a SEO
Vývoj softvéru na mieru
arrow Inžinierske stavby a. s.

Polar Design vytvoril pre medzinárodnú skupinu Colas, ktorej súčasťou sú Inžinierske stavby a. s., Cesty Nitra, a.s., a IS-Lom s. r. o., komplexné riešenie on-line prezentácie na mieru s unikátnym riešením – video s profesionálnym hercom na stránke. Známy herec Vladimír Kobielsky, ktorého ľudia poznajú z televízneho seriálu Panelák, sprevádza návštevníkov a humornými gestami motivuje k ďalším krokom.

arrow Cheers Pub Boston

Projekt Cheers Pub Boston je jeden z mnohých produktov, ktoré sa nám podarilo presadiť na americkom trhu. Ide o vytvorenie webovej stránky prostredníctvom technológie Flash pre účely internetového obchodovania – e-commerce. Animovaná prezentácia každého produktu zákazníka šikovne motivuje k nákupu. Každý tovar, ktorý je na stránke k dispozícii akoby kričal “kúp si ma!”.

arrow Drilldevoted.com

Unikátny multimediálny projekt www.drilldevoted.com vznikol s cieľom podporiť mladé talenty inklinujúce k vojenskému pochodovému zboru. Interakciou hudby, videa a flashovej prezentácie sa podarilo Polar Designu vytvoriť multimediálnu prezentáciu konkurujúcu na svetovom internetovom trhu nie len v súčasnosti.

arrow Orange.sk

Tvorba nového dizajnu ako aj jeho realizácia – html kódovanie bolo pre nás výzvou, nakoľko udržať si spokojnosť a dôveru takéhoto silného klienta počas 5 rokov vyžaduje odhodlanie a vysoké nasadenie. V dizajnoch sme sa zaviazali dodržiavať firemnú Corporate Identity a zameriavali sme sa na zjednodušenie určitých úkonov aby sa ľudia prehľadnejšie a rýchlejšie dostali k hľadaným údajom.

arrow Orange Click

Www.orangeclick.sk je vysoko ambicióznym projektom spoločnosti Orange Slovensko. Slúži pre zákaznikov, ktorí nechcú platiť paušál, ale PRIMA im už nepostačuje.

arrow Energo - Robotics, v.d.,

Energo - Robotics, v.d., je otvorený inováciám a požadoval vytvoriť takú web stránku, ktorá by bola o krok vpred konkurencii. Web stránka je prispôsobená webu novej generácie svojimi multimediálnymi implementáciami, ako aj pôsobivým grafickým dizajnom plným súhry farieb a motívov.

arrow Shell Home Genie

Video prezentácia produktu Shell Home Genie je vytvorená tak, aby návštevníka informovala o vlastnostiach a výhodách ponúkaného systému manažovania domácnosti. Pomocou e-mailového účtu na ktorý sa dostanete cez hocijaké internetové pripojenie sa môžete kedykoľvek a z kadekoľvek postarať o pohodlie vášho domova.

arrow K-system

Návštevníkom sme okrem peknej grafiky a bohatých informácií poskytli možnosť vypĺňať objednávkové formuláre on-line, či SOS kontaktný formulár, kde môžete klásť svoje otázky, či žiadať o vyriešenie problému.Dôraz na imidž, jednoduchá navigácia po stránke, bohaté texty, optimalizácia pre vyhľadávače podľa w3c štandardov – SEO - to je základná charakteristika tohto výnimočného projektu.

Webdesign a tvorba webových stránok Tvorba loga Internetový obchod Internet marketing a SEO
Vývoj softvéru na mieru