Marketing na internete

Svet na dlani - imidžové portálové riešenie
V týchto dňoch môžu používatelia webu spozorovať nový internetový portál www.svetnadlani.sk. Celý projekt sa od ostatných odlišuje okrem pestrého a profesionálneho webdesignu aj myšlienkou, ktorú sme spolu s tímom Svet na dlani do celého portálu vniesli. 

Energo - Kov - prípadová štúdia
Spoločnosť Energo – Kov v.d. v posledných rokoch zaznamenáva vďaka svojmu otvorenému prístupu k inováciám dynamický rast v oblasti automatizácie výrobných procesov. Klient nás požiadal o tvorbu takej webstránky, ktorá bude míľu pred konkurenciou. 

Marketing na internete
Internet je ako vrcholový šport. Buď ste na špičke, alebo o vás nikto netuší. Nepodceňte možnosti tohto nového komunikačného média, ktoré odstraňuje bariéry času aj priestoru. V priebehu posledných rokov prenikol internet do všetkých sfér podnikania, vzdelávania, zábavy a aj na Slovensku prudko rastie počet pripojených domácností. Ak chcete úspešne predávať, informovať alebo poskytovať svoje služby, nemôžete si dovoliť ignorovať tento zdroj informácií a spôsob komunikácie.

Ako však dosiahnuť, aby sa spomedzi miliónov stránok na sieti práve tá vaša stala navštevovanou a vyhľadávanou?
Je možné ovplyvniť poradie zobrazenia vo vyhľadávačoch, zvýšiť návštevnosť a dopyt z web stránky? Na tieto otázky vám radi odpovieme.

Aplikáciu poznatkov z internetového marketingu v USA a Švédska ponúkame aj našim klientom na Slovensku. Držíme krok s najnovšími technickými možnosťami zvyšovania popularity www stránok a partnerská spolupráca so špičkovými odborníkmi z Polar Design USA a Notabene Švédsko nám dáva prístup k dlhoročným skúsenostiam z najrozvinutejších trhov. Pripravíme vyhľadávané kľúčové slová, texty (copywriting) a vložíme ich do vašej novej web stránky tak, aby ste profitovali z moderných technológií SEO (Search Engine Optimization).

Službu Marketing na internete využili:

ABAudit Anna Bachratá
CCUSA s.r.o.
Criminal Watch Dog: CWD
Huettl Michael
HydroFlora s.r.o.
John W. Sheetz
Marek Vágai - ViVa
Denisa Podmajerská - WallPainting