Vývoj softwéru na mieru

Overené procesy vývoja softvéru a rozsiahle skúsenosti s webovými projektmi a databázami sú zárukou, že v nás nájdete spoľahlivého partnera pre všetky oblasti internetovej prezentácie a komunikácie. Poskytujeme našim zákazníkom pridanú hodnotu aj v oblasti grafického dizajnu, multimédií a internetového marketingu. Pri vývoji komunikačného rozhrania berieme do úvahy možnosti a schopnosti širokého spektra koncových užívateľov. Preto je v našich projektoch veľmi dôležité prehľadné grafické stvárnenie a vytvorenie intuitívnych, jednoducho ovládateľných aplikácií, ktoré ľudia vedia používať. K našim špecializovaným službám patria XML Soap, .NET webové služby a e-commerce riešenia.

Americký portál dôchodkových a penzijných fondov Mass Laborers už online!
Ukončili sme portálový americký projekt pre americké dôchodkové a penzijné fondy spoločnosti Massachusetts Laborers Benefit Funds.Niekoľko mesačný projekt sme vybudovali na základe “user friendly“ užívateľského prostredia, pomocou ktorého by mohol užívateľ vyriešiť všetky svoje


Cheers Flash eshop - Prípadová štúdia
Hľadáte zaujímavý spôsob ako si získať zákazníkov? Čo by ste povedali na imidžový webdesign pre účely elektronického obchodovania (eshop) vo Flash technológií? Pripravte pre Vašich návštevníkov niečo nové a jedinečné.

Službu Vývoj softvéru na mieru využili:

APlusStudent.com
CCUSA s.r.o.
Catling Raymond
John W. Sheetz
LIBRA Electronics Slovakia, a.s.
SKY 4 U, s.r.o.