Komplexné projekty

CKD market – váš nový internetový obchod
V týchto dňoch pribudol na slovenskom internetovom trhu nový e-shop CKD market zaoberajúci sa predajom záhradnej techniky, elektrospotrebičov, bicyklov, či domácich potrieb.

BBC interiérový dizajn a multimédiá
Nevídaný projekt pre BBC Moskva. Kombinácia dizajnovania vnútorného priestoru mediálnej spoločnosti BBC World a multimédií pre LCD paneli.

Energo - Kov - prípadová štúdia
Spoločnosť Energo – Kov v.d. v posledných rokoch zaznamenáva vďaka svojmu otvorenému prístupu k inováciám dynamický rast v oblasti automatizácie výrobných procesov. Klient nás požiadal o tvorbu takej webstránky, ktorá bude míľu pred konkurenciou.

Komplexné projekty
Pri rozsiahlejších a dlhodobých projektoch sa kreatívna sila tímu a partnerskej spolupráce môže naplno prejaviť. Popri našich skúsenostiach, softvérových produktoch a klientskej podpore ponúkame kreativitu a inovačné myslenie. Jednoducho povedané, máme ambíciu a schopnosť dať komplexným projektom život a tento štýl práce posúva Polar Design dopredu.

Len skúsený a zodpovedný partner vám pomôže správne definovať ciele s ohľadom na budúci rozvoj. Dávame projektom myšlienku a schopnosťou tvoriť a prinášať nové pohľady prenášame vaše vízie do reality. Vzájomnou komunikáciou a približovaním predstáv postupne vykryštalizujú optimálne riešenia, ktoré zabezpečia efektívnosť vašej marketingovej komunikácie.

Službu Komplexné projekty využili:

APlusStudent.com
BBC Moskva
Cheers Pub Boston
LIBRA Electronics Slovakia, a.s.
NELHSF
O'Brien and Levine
Shell