Tester web aplikácií

Chcete sa stať súčasťou tímu, ktorý tvorí webové riešenia pre renomované zahraničné a slovenské spoločnosti? Radi by ste priložili ruku k dielu v oblasti zvyšovania kvality výsledku práce Polar Design?

Testér webových aplikácií robí funkčné testovanie nami vytvorených web stránok (elektronické obchody, webové aplikácie pracujúce s financiami, bežné web stránky) a odhaľuje v nich chyby tak, aby našu firmu opustil produkt v kvalite, ktorú očakáva klient.

Výsledkom práce testera je funkčná, spoľahlivá, stabilná užívateľsky prívetíva web stránka/aplikácia, ktorá plní svoj účel na ktorý bola postavená.

Náplň práce:
Typické činnosti
- príprava testovacej stratégie/plánu
- tvorba testovacích scenárov pre spôsob testovania
- testovanie – funkčnosť, výkonnosť/záťaž, bezpečnosť, použiteľnosť
- odhaľovanie a izolovanie chýb
- reportovanie nájdených chýb a ich analýza/interpretácia
- tvorba funkčných špecifikácii (dokumentov, ktoré popisujú projekt)

Ďalšie činnosti
- príprava testovacieho prostredia
- komunikácia s vývojovým tímom
- príprava a správa prostriedkov pre testovanie
- dokumentácia výsledkov testovania

Požadujeme:
- anglicky aktívne
- znalosť problematiky testovania SW a nástroja pre testovanie
- skúsenosť s vývojom softwaru (html, php) na internete
- zdravý úsudok a nadhľad nad vecou

Vyhody:
- zaujímavé zahraničné projekty pre renomovaných klientov
- mladý dynamický kolektív
- motivujúce platové podmienky s možnosťou štvrťročných extra odmien podľa výkonu

Ponúkame prácu na hlavný pracovný pomer.
V našej spoločnosti sa môžete pridať k ďalším kolegom, ktorí u nás vyvíjajú rozmanité projekty, pri ktorých sa vždy posúvajú vpred.