SEO Marketing

SEO marketing

Miesto práce
Bratislavský kraj
Bratislava
Trnavská cesta 80

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste cieľe:
- starať sa o klientov, ktorým poskytujeme naše marketingové služby na internete
- podporiť náš vlastný marketing pre zvýšenie predaja

požadujeme:
- veľmi dobrú orientáciu v internete (schopnosť vyhľadávať údaje)
- rozumieť čo SEO (Search Engine Optimization) je a mať cieľ sa v tom zlepšovať
- vysoké pracovné nasadenie
- flexibilitu
- lojalitu
- dobrú náladu a radosť pracovať s ľudmi
- organizačné skúsenosti (napr. pre výstavy, kampane atď.)
- kreativitu pre tvorbu nápadov na produkty
- analytické myslenie a orientácia v štatistikách

Ponúkaný plat dohodou

Termín nástupu ihneď

Iné výhody ponúkame:
- na začiatok tvrdú prácu kde je potrebné tvoriť, tvoriť a tvoriť
- možnosti sa realizovať v rôznych oblastiach marketingu
- skvelý, mladý tím, ktorí ide za vytýčenými cieľmi
- keď to vydržíte budete pracovať pre najúspešnejšiu spoločnosť v oblasti vývoja web stránok a internet marketingu na Slovensku.
Druh pracovného pomeru hlavný pracovný pomer, pracovný pomer na menej ako 40 hodín týždenne

Požadované vzdelanie Dosiahnuté vzdelanie:
študent strednej školy
študent vysokej školy
stredoškolské s maturitou

Znalosti Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Používateľ MS Windows - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - expert

Počítačové znalosti - programátor:
HTML - základy

Pozícia vhodná pre absolventa Áno