Junior programátor

Hľadáme do nášho tímu junior programátora, ktorý by rád pracoval na zaujímavých slovenských a zahraničných projektoch u nás v Bratislave a súčasne s nami rýchlo rástol.

Náplň práce:
- analýza a programovanie projektov v najvyššej kvalite v PHP.

Požadujeme:
HTML - pokročilý
PHP - pokročilý
SQL - pokročilý
MySQL - pokročilý
Javascript - pokročilý
C# - vítané
XML - vítané

Iné výhody:
- náročná, ale vysoko kreatívna a tvorivá práca
- účasť na tvorbe moderných projektov v technológii PHP
- orientácia na dosahovanie cieľov a vysokej efektívnosti premietnutá do odmeňovania
- motivujúce prostredie v tíme mladých a talentovaných ľudí
- možnosť vzdelávania a odborného rastu v technológiách okolo PHP

Ponúkame prácu na hlavný pracovný pomer.
V našej spoločnosti sa môžete pridať k ďalším vývojárom, ktorí u nás vyvíjajú rozmanité projekty, pri ktorých sa vždy posúvajú vpred.