Grafik pre web dizajn a multimédiá

Ste kvalitný webový grafik ovládajúci flash a tímový hráč zároveň?
Radi by ste sa stali súčasťou grafického tímu, ktorý tvorí dizajny a flash animácie pre amerických, slovenských a taiwanských klientov?
Náplň práce:

tvorba webovej grafiky a animácii vo flash
tvorba tlačových predlôh
Požadujeme:

Adobe Photoshop - expert
Adobe Illustrator - expert
Flash - expert
animovanie vo flash
anglický jazyk - aktívne slovom aj písmom
kreslenie rukou skíc
skvelé grafické cítenie
ochota tvrdo pracovať
lojalita
Ponúkame prácu na hlavný pracovný pomer.
V našej spoločnosti budete mať možnosť pracovať na veľmi zaujímavých webových projektoch zo zahraničia i Slovenska.